Hata
  • JUser: :_load: Kullanıcı bu id ile yüklenemedi: 293

Gefran

Gefran endüstriyel otomasyon alanında zengin bir geçmişe sahiptir. 1969 yılında Gefran'ın ilk atölyesi, plastik üretiminde kullanılan makinalar için elektrikli paneller üretmek üzere Provaglio d'lseo'da kurulmuştur. Başlangıcından itibaren Gefran'ın ayırt edici özelliği müşterilerinin ihtiyacını anlama, yorumlama ve bu doğrultuda üretim yapabilme kapasitesi olmuştur. Müşteri kazanmadaki en önemli etkenin, yine müşteri ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretebilme yeteneği olduğunu benimsemiş ve bunu kanıtlamıştır. Gefran 1970'lerde sektörde standart oluşturan ve daha sonra 1000 serisi olarak adlandırılan Adamello kontrolörün geliştirilmesiyle İtalya ve uluslararası pazarlarda kendini tanıtmıştır. 1980'lerde şirket üretimi sensörleri de içerecek şekilde genişletilmiş ve kısa sürede sensör alanında yüksek performans ve kaliteli tasarımlarıyla tercih edilen lider bir marka haline gelmiştir. Gefran'ın performans ve kalitesi, tasarım, hammadde seçimi ve üretim süreçleri boyunca kullandığı ileri teknoloji ile garanti altına alınmaktadır. Bugün tesislerimize yapacağınız ziyaret, bu taahhüdün başarımızın merkezinde olduğunu çok daha net anlamanızı sağlayacaktır. 

1998 yılında önemli bir aşamaya gelinmiş ve gefran Milan borsasına kote olarak, dünya çapında bir oyuncu olma hedefini açıklamıştır. Milenyuma girildiğinde ise teknolojik ürün gamını genişletmek amacı ile İtalyan uzmanlığını da koruyarak. Hareket kontrol alanında faaliyet gösteren bir markayı stratejik amaçlar doğrultusunda satın almıştır.

Ardında tutku ve uzmanlıkla dolu neredeyse yarım yüzyıl bırakmış olan Gefran, şu anda üretim tesislerinde 900 personel istihdam etmekle birlikte, dünya çapında 17 satış ofisi ile varlığını sürdürmektedir.

Müşteriler İçin Geliştirilmiş Teknoloji

Gefran'ın araştırma, geliştirme ve yeniliğe olan sürekli bağlılığı, ürünlerinin günümüz teknolojisi ve lider pazar eğilimlerini takip ettiği anlamına gelmektedir. Önemli küresel makina ve sistem üreticileriyle olan yakın ilişkileri sayesinde, sektörlere özel uygulamalar ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirme konusunda derin bir tecrübe kazandırmıştır. Gefran her yıl gelirinin önemli bir bölümünü araştırma, geliştirme ve personel eğitimine ayırmaktadır. Provaglio d'lseo ve Gerenzano'daki her iki AR-GE merkezinde de alanlarında uzman mühendisler, tasarımcılar ve yazılımcıların yanı sıra İtalya ve yabancı üniversitelerle de yakın ilişki içerisinde çalışmaktadır. Şirket yenilikçi ürünleri için bir çok patent almış ve bir çoğu içinde başvuruda bulunmuştur.

Uygulamaya Özel Çözümler

Gefran kişiye özel uygulama çözümler üretmek için en iyi performansa sahip malzemeler ve son teknoloji bileşenler kullanmaktadır. Her çözüm, müşteri ihtiyaçlarına uyarlandığı için eşsiz nitelikler ve tüm üretim aşamalarında kurulan yakın işbirliğinin sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Ürünler:

Komponentler ve Otomasyon
 
 
 
 
 
 
 
Sürücüler
 
 
 
 
 
 
 

Ortam

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates